Poznaj nas bliżej.

W_N_8752

House of Cats

Jesteśmy niewielką firmą Cardboard Design tworzącą rozmaite przedmioty z tektury. Pewnego dnia zapragnęliśmy stworzyć wyjątkową markę drapaków dla kotów, która miałaby być kojarzona z bezkompromisową jakością produktu. Powstała więc marka House of Cats, która jest czymś o czym zapewne marzy Twój kot!

Każdy Nasz produkt łączy w sobie najwyższą jakość, wysublimowany design, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Drapaki produkujemy od początku do końca w Polsce, czym wspieramy rodzimy rynek.

Produkty Nasze powstały zarówno z myślą o kotach, jak i z myślą o wnętrzach ich właścicieli. W pierwszej kolejności pragniemy oszczędzić Wasze fotele, pufy oraz kanapy. Od dziś Twój przyjaciel z największą radością stępi pazurki na falistej powierzchni tektury.

Sztandarowy produkt „Cat” pełni funkcję zarówno kryjówki, drapaka, legowiska jak i miejsca do wyskoków oraz figli, gdyż ruch i zabawa są ważnym aspektem dla utrzymania zdrowia kota.

Każdy z produktów House of Cats wykonany jest z ogromną dbałością o najmniejszy detal. W specjalnie dobranym procesie produkcji, najwyższej jakości warstwy tektury falistej, klejone są w sposób modułowy, dzięki czemu tworzą zbite, mocne segmenty, które stanowią o niezwykłej wytrzymałości produktu.

Dzięki zastosowaniu w produkcji zaawansowanych maszyn oraz dbałości o detale powierzchnia Naszych drapaków tworzy wyjątkową wręcz bawełnianą strukturę. W trosce o zdrowie Naszych pupili produkty wykonujemy wyłącznie z przyjaznych środowisku, bezpiecznych klejów nie zawierających formaldehydu.

Grafiki zabezpieczamy folią, by kotek łatwo ich nie zdrapał i produkt długo wyglądał pięknie.

Drapaki są idealnym połączenie formy, funkcji i konstrukcji. Mnogość grafik, wzorów i kompozycji, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób, pozwoli Państwu stworzyć osobliwe miejsce dla Waszego kota, które będzie jednocześnie dopasowane do indywidualnych potrzeb, estetyki oraz typu wnętrza.
Mając na uwadze fakt, iż koty posiadają terytorialną naturę i potrzebują własnej, niezakłóconej przestrzeni, warto również ( a może zwłaszcza) obdarować własnym domkiem/drapakiem kociaka, którego dopiero co wprowadzamy do naszego domu. Ułatwi to znacznie proces adaptacyjny i zmniejszy natężenie stresu zwierzaka.

Czego chcieć więcej? Niczego! Tak, z całą pewnością odpowiedział by teraz Twój kot.

Trudno się z nim nie zgodzić…
Spraw mu zatem wyjątkowy prezent, a w podzięce cały Twój dom wypełni pomruk szczęścia.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.